NIC NENÍ JEN ČERNOBÍLÉ

Co je Reiki?

V doslovném překladu z Japonštiny to znamená dávání vesmírné energie

Reiki je pomoc – jednoduchá – účinná – celistvá – léčení přikládáním rukou = celková harmonizace osobnosti

Co vás napadne u slova vesmír? Ano, přesně, je to mír, vše se tam odehrává v harmonii a v energii bezpodmínečné lásky.

Pro uzdravení těla fyzického, duše, mysli a rezonančního pole je třeba se uvést do souladu s tímto mírem a láskou bez podmínek.

Reiki je veliký dar, přesto, že není vidět, nemůžete si na to sáhnout.

Je přínosem, protože: působí celistvě – to znamená, že harmonizuje tělo, mysl, duši, energetické dráhy, energetická centra a vyšší Já.

Reiki je jedinečná metoda založená na bezpodmínečné lásce. Je to absolutní napojení člověk – láska – vesmír. Rozum zde nehraje žádnou roli. Reiki je šetrná metoda. Žádná jiná terapeutická metoda takové vlastnosti nemá.

Obnovuje samoléčebné procesy, kterými každý z nás disponuje – Reiki zharmonizuje organizmus a ten je potom už schopen sám se léčit – přirozeně. Protože se aktivuje léčebný proces v těle. Tělo je moudré.

Reiki rozvíjí intuici – kdo Reiki používá nebo pravidelně dostává (vše je propojené), získává napojení na prvotní zdroj veškerého bytí nebo to můžeme nazvat Bohem nebo přírodou nebo vesmírem. Není důležité, jak to nazveme, důležitá je podstata bezpodmínečné lásky. Toto napojení intuitivně vede člověka k harmonickému životu.

Reiki pomáhá všude, třeba i tam, kde jiná léčba není možná nebo už nic nepomáhá – uvolní blokády, zharmonizuje vztahy, pomůže umírajícím lidem dostat se s větší lehkostí na druhý břeh.

Reiki dokáže nastolit rovnováhu do každé situace – slučuje se s každou léčbou, nebrání v užívání medikamentů, připraví pacienta na operaci nebo zákrok, může se stát, že ta už potom není ani třeba.

Energetická masáž Reiki 690 Kč/60 minut

Objednávky:

Telefon: 724 945 640
E-mail: mischell84(at)seznam.cz

Semináře a rituály

Nebyla nalezena žádná událost!
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Napište hledanou frázi a stiskněte Enter